O firmie


Szeroka oferta
HUBOX S.C. jest arkuszową drukarnią offsetową z introligatornią. Naszą specjalizacją od dziesięciu lat jest druk etykiet na różnego rodzaju opakowania. Etykiety drukujemy na podłożach metalizowanych, syntetycznych oraz papierowych. Doświadczenia nabyte w okresie minionych dziesięciu lat, oraz doświadczona kadra pracowników pozwala nam na druk etykiet z efektami farb wrażliwych na światło i temperaturę, efektami metalicznymi oraz tłoczeniami.

Kompleksowa obsługa
Minione lata systematycznego rozwoju Spółki, pozwalają nam w dniu dzisiejszym postawić do dyspozycji naszych klientów nowoczesny park maszyn i urządzeń. Drukujemy na maszynach produkcji uznanej firmy ROLAND. Są to maszyny offsetowe: ROLAND 306-6 kolorów+Lakier, ROLAND 305-5 kolorów+Lakier, Roland 202-4 kolory. Posiadamy maszyny introligatorskie produkcji HAIDELBERG, POLAR, BLUMER. Własne studio DTP to nowoczesna przygotowalnia CTP pozwalająca na pełna kontrolę procesu druku.

Bogate doświadczenie
Wiele lat doświadczenia w poligrafii, eksploatacja maszyn i urządzeń uznanych, światowych producentów koncesjonowani dostawcy papieru i farb, doświadczona i zaangażowana kadra dają solidne podstawy do podejmowania i realizacji każdych zleceń w branży poligraficznej.

Najwyższa jakość
Polityka utrzymania najwyższej jakości produkcji zawsze była pierwszoplanowym celem właścicieli drukarni. W celu pogłębienia i ugruntowania tej polityki w 2015 roku wdrażamy Certyfikat Systemu Zarzadzania Jakością ISO 9001;2008 oraz HACCAP.